24 september 2018 om 11:00
< 1 min lezen

Take That komt naar Amsterdam

Take That komt volgend jaar naar Nederland. De Britse boyband staat op 17 juni met hun Greatest Hits Live 2019 tournee in AFAS Live.

Volgend jaar viert de band van Mark Owen, Gary Barlow en Howard Donald zijn dertigjarig bestaan. Om dat te vieren gaan ze niet alleen op tournee, maar verschijnt er op 23 november dit jaar ook een Best Of-album met alle hit-singles en vier nieuwe tracks.

Take That begon bijna dertig jaar geleden met vijf leden. Naast Owen, Barlow en Donald maakten ook Robbie Williams en Jason Orange deel uit van de band. In 1995 stapte Williams uit de band, een jaar voordat de groep er de brui aan gaf. In 2005 maakte Take That een comeback zonder Robbie, die inmiddels solo succes had. Williams voegde zich in 2010 weer bij de band voor een tournee. In april 2014 stapte hij weer op, in september van dat jaar nam ook Orange afscheid van de band.

De kaartverkoop voor de show van Take That in AFAS Live gaat 28 september van start

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van attracties
    • Attracties

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    Gisteren om 13:48
    • Attracties

    Chinese Nachtegaal verdwijnt uit Sprookjesbos, nieuwe invulling gepland

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland