16 maart 2015 om 17:46
< 1 min lezen

Straffen voor vervalsen keuringen draaimolens

DEN BOSCH (Novum) - Een 41-jarige man uit Nuenen is maandag veroordeeld voor het vervalsen van keuringscertificaten van draai- en zweefmolens die hij verhuurde. De man kreeg een taakstraf van tweehonderd uur en een voorwaardelijke celstraf. Ook twee bedrijven van hem werden veroordeeld.

Om kosten te besparen liet de man de attracties niet meer keuren en vervalste hij de oude certificaten. Huurders gingen er vanuit dat de toestellen goedgekeurd waren. Ze zijn misleid, aldus de rechter. Tevens was het risico dat attracties niet goed functioneerden en gevaarlijk zijn geweest.

Het criminele voordeel heeft de rechtbank berekend op ruim 43.000 euro en dat moet worden terugbetaald, aldus de uitspraak.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cultuur

    Rapport adviesbureau: zonder financiële steun haalt Groninger Museum 2027 niet

    Gisteren om 14:47
    • Cultuur

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    Gisteren om 13:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland