roxy dekker
13 juni 2025 om 15:27
< 1 min lezen

Roxy Dekker verkoopt AFAS Live drie keer uit

Roxy Dekker vindt het lastig te bevatten dat ze vrijdagochtend drie keer AFAS Live in Amsterdam heeft uitverkocht. "Ik kan het niet geloven!!!!! Het is zo snel gegaan", aldus de zangeres bij een video op Instagram Stories.

“AFAS 3 KEER UITVERKOCHT”, schrijft de 20-jarige Dekker bij het filmpje waarin ze aan het dansen is. Dekker geeft een show op 28 november en twee op 29 november. De middagshow op 29 november is ook voor jongere fans, de andere twee optredens zijn voor bezoekers van minimaal 16 jaar.

Aanvankelijk waren maar twee shows aangekondigd, maar vrijdagochtend werd een derde concert toegevoegd. Ook dat optreden was razendsnel uitverkocht.

Dekker is de laatste jaren zeer populair. Ze scoorde nummer 1-hits met liedjes als Sugardaddy, Industry Plant en Ga Dan!

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Eurovision in Concert 2026 gaat wel door ondanks dat Nederland niet meedoet

    Gisteren om 10:26
    • Evenementen

    Festival CityProms in Leeuwarden stopt: krijgen financiën niet rond

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland