17 september 2015 om 13:14
< 1 min lezen

Rowwen Hèze en De Kast bij afscheid Normaal

ARNHEM - Normaal heeft bekendgemaakt welke bands in het voorprogramma staan van het afscheidsconcert in december. Rowwen Hèze en De Kast openen de show van de Achterhoekers, die op 19 december voor het laatst op de planken staan.

Normaal vierde op 14 mei het 40-jarig jubileum met een optreden in Lochem; de plek waar het ooit allemaal begon. Dit vormde het startschot voor de laatste veldtocht (tour) van de groep rond Bennie Jolink. Daarnaast kwam er een nieuwe cd uit en werd er een documentaire gemaakt over de band. Op 16 juni maakte Normaal bekend te stoppen aan het eind van dit jaar. Afgelopen maandag kregen de Achterhoekers de Buma Lifetime Achievement Award voor hun rol in de Nederlandse muziek.

Het afscheidsconcert Ajuu, de mazzel vindt plaats in de GelreDome in Arnhem. De tournee is uitverkocht, voor het afscheidsconcert zijn nog kaarten beschikbaar.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg