9 mei 2017 om 14:40
< 1 min lezen

Rolling Stones voor 2 concerten naar Nederland

DEN HAAG (ANP) - De Rolling Stones komen dit najaar voor twee concerten naar Nederland. Op 30 september staat de legendarische formatie in de Amsterdam ArenA en op 15 oktober in de GelreDome in Arnhem. De concerten vinden plaats in het kader van de Stones No Filter tour, maakte concertorganisator MOJO dinsdag bekend.

,,Zoals altijd zullen de Rolling Stones hun fans trakteren op een setlist vol klassiekers als Gimme Shelter, Paint It Black, Jumpin Jack Flash, Tumbling Dice en Brown Sugar, maar daarnaast zullen ze ook enkele nieuwe nummers ten gehore brengen”, aldus MOJO.

De kaartverkoop voor de concerten in Nederland begint op 12 mei om 10.00 uur via ticketmaster. De goedkoopste kaarten kosten 95 euro exclusief servicekosten.

De Europese tour begint op 9 september in het Duits Hamburg en wordt afgesloten op 22 oktober in Parijs.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg