29 november 2013 om 09:39
< 1 min lezen

R&b-sterren Brian McKnight en Eric Benét in Melkweg

(Novum) - Brian McKnight en Eric Benét komen naar Nederland. De Amerikaanse r&b-sterren geven op 30 januari een concert in de Amsterdamse Melkweg, heeft concertorganisator Greenhouse Talent donderdag bekendgemaakt. De kaarten zijn vanaf zaterdagochtend te koop.

De 44-jarige McKnight is bekend van hits als Back at One, Anytime en You Should Be Mine (Don’t Waste Your Time). De zanger sleepte gedurende zijn carrière, die begon in 1992, zestien Grammy Award-nominaties in de wacht.

Benét had in 1999 een hit te pakken met zijn cover van Toto’s Georgy Porgy, dat hij samen met zangeres Faith Evans in een nieuw jasje stak. De zanger is ook bekend van zijn huwelijk met actrice Halle Berry. Ze gingen in 2003, na een huwelijk van twee jaar, uit elkaar.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg