Radio Veronica opent pop-up platenzaak op station Utrecht
16 november 2022 om 14:44
< 1 min lezen

Radio Veronica opent pop-up platenzaak op station Utrecht

Deze week zijn in de stationshal van Utrecht Centraal de deuren geopend van de Radio Veronica Pop-Up Platenzaak. Het assortiment en het personeel wordt geleverd door de Amsterdamse platenzaak Concerto. Dit meldt Entertainment Business. 

Naast een assortiment van honderden platen is er schuin tegenover de tijdelijke winkel een tentoonstelling te bezoeken met foto’s van artiesten die in de Veronica Top 1000 Allertijden staan. De foto’s zijn door de fotografen zelf voorzien van tekst en uitleg. Een speciale plek in de tentoonstelling is gewijd aan de dit jaar overleden zanger Henny Vrienten.

De radiozender wil onder het motto We.Love.Music verdieping geven aan de Radio Veronica Top 1000 Allertijden, die tot en met vrijdag 18 november wordt uitgezonden. De pop-upplatenzaak, ter hoogte van spoor 19, is dagelijks geopend van 8.00 tot 20.00 uur en blijft tot zondag 20 november open.

Door: Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

11 Feb
MOVES IS BACK – Valentine Edition ❤️‍🔥
  • Groningen
12 Feb
Stadswandeling Hengelo nu
  • Overijssel
13 Feb
Knutselruimte Gevangenismuseum Veenhuizen
  • Drenthe
13 Feb
Kraak de Code speurtocht
  • Drenthe