Organisatie Eurosonic Noorderslag blikt terug op geslaagde editie
22 januari 2024 om 09:53
< 1 min lezen

Organisatie Eurosonic Noorderslag blikt terug op geslaagde editie

De organisatie van Eurosonic Noorderslag (ESNS) kijkt terug op een geslaagde editie. Op het festival kwamen zo'n 40.000 mensen af, iets minder dan vorig jaar.

Interim-directeur Frans Vreeke is tevreden over het verloop van de 38e editie. “We hebben een prachtige week gehad met een geweldige sfeer”, zegt hij. “ESNS vervult nog steeds een onmisbare rol voor de Nederlandse en Europese muziekcommunity en vooral ook voor het Nederlandse talent.” Vreeke kijkt uit naar komend muziekjaar waarin “ongetwijfeld veel acts die zich op ESNS hebben bewezen” terugkeren op de podia van Europese zomerfestivals.

ESNS duurde van woensdag tot zaterdag. Op de laatste avond werd traditiegetrouw de prestigieuze Popprijs uitgereikt. Die ging dit jaar naar Joost Klein.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32
    • Evenementen

    Limburg niet van plan de start van Vuelta 2029 of 2030 binnen te halen

    Gisteren om 10:16

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland