15 augustus 2013 om 14:22
< 1 min lezen

Noorderzon Festival weer van start

Noorderzon, Performing Arts Festival Groningen, in het prachtige Noorderplantsoen, gaat vanavond, 15 augustus, weer van start. Noorderzon zal tot en met 25 augustus weer een groot aanbod van Kunst, Theater, Muziek, eten, drinken en gezelligheid bieden.

In 1991 werd voor het eerst een festival georganiseerd onder de naam Noorderzon. Een lokaal festival dat destijds bestond uit een aantal zeer geslaagde muzikale zondagen op verschillende plekken in de stad Groningen in combinatie met een afsplitsing van festival ‘De Parade’.

Nu – 23 jaar later – is Noorderzon uitgegroeid tot een internationale kunstenmanifestatie met 135.000 – 150.000 bezoekers en een naam die ook ver buiten Nederland bekend is.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Attracties

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    Vandaag om 13:48
    • Attracties

    Chinese Nachtegaal verdwijnt uit Sprookjesbos, nieuwe invulling gepland

    Vandaag om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland