23 oktober 2025 om 13:00
< 1 min lezen

Nog een extra, zesde GelreDome-show voor Suzan & Freek

Door: ANP
Bron: BuzzE

Suzan & Freek geven volgend jaar in het GelreDome in Arnhem nog een extra show bovenop de vijf eerder aangekondigde optredens. Dat werd donderdag bekendgemaakt na de start van de kaartverkoop voor de eerste shows.

Het duo had al shows gepland op vrijdag 15, zaterdag 16, zondag 17, zaterdag 23 en zondag 24 mei, maar daar is nu een concert op vrijdag 22 mei aan toegevoegd. “Jullie zijn ongelofelijk… wegens de grote vraag is er zojuist een 6e (!!!) show toegevoegd op vrijdag 22 mei 2026”, delen Suzan & Freek in hun Instagram Stories. “Wauw…”

Afgelopen dinsdag kregen fans die tickets hadden voor de geannuleerde concerten in de Ziggo Dome en het Sportpaleis toegang tot een speciale presale voor de concerten in Arnhem volgend jaar. Door de grote belangstelling lag de site van het duo korte tijd plat. Donderdag rond het middaguur zijn op de website van Suzan & Freek alleen nog kaarten voor de vrijdagen te koop.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Into The Great Wide Open maakt eerste namen op line-up bekend

    Vandaag om 13:25
    • Evenementen

    Zandvoort Light Walk viert jubileum met extra startbewijzen

    Vandaag om 13:25

Aankomende evenementen

27 Jan
Caravana 2026
  • Friesland
29 Jan
Een wandeling door het museum
  • Overijssel
29 Jan
Whisky aan het Strand
  • Zuid-Holland