1 augustus 2011 om 14:28
< 1 min lezen

Minder bezoekers voor De Parade in Utrecht

(Novum) – De Parade in Utrecht heeft het dit jaar moeten doen met 66 duizend bezoekers. Dat is minder dan voorgaande jaren, toen het theaterfestival ondanks soms regenachtig weer meer bezoekers trok. Het weer in Utrecht was niet eerder zo slecht als deze zomer, meldt de organisatie maandag.

Voordat de zon woensdag begon door te breken hadden 42 duizend mensen een bezoek gebracht aan het festival. Vorig jaar kwamen ruim 81 duizend theaterliefhebbers op De Parade in het Moreelsepark af. In 2009 viel hetbezoekersaantal van zeventigduizend man tegen, volgens de organisatie door het slechte weer.

De Parade in Den Haag deed het met bijna vijftigduizend bezoekers juist beter dan voorafgaande jaren. Vrijdag wordt het reizende festival heropend in Amsterdam, traditiegetrouw de laatste locatie na Rotterdam, Den Haag en Utrecht. De organsatie verwacht gezien de weersvoorspellingen een goed openingsweekend.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg