30 december 2013 om 22:38
< 1 min lezen

Miljoenste bezoeker voor Stedelijk Museum

(Novum) - Het Stedelijk Museum heeft maandag de miljoenste bezoeker ontvangen sinds de heropening. Het gezin uit Delft kreeg bloemen, champagne, een jaarkaart en een cadeaubon voor de museumwinkel. Het museum opende in september vorig jaar de deuren na 8,5 jaar dicht te zijn geweest.

Algemeen directeur Karin van Gilst spreekt van een ‘fantastische dag’. “Het Stedelijk is terug”, zegt ze in een verklaring. “Een hele generatie tieners en twintigers maakte in de afgelopen maanden kennis met ons, fans van het eerste uur hebben de weg naar ons teruggevonden en ook toeristen waarderen ons in toenemende mate.”

Een commissie onder leiding van Wim Deetman die onderzoek deed naar de nieuwbouw van het Amsterdamse museum concludeerde vorige maand nog dat het ‘onnodig lang’ dicht is geweest.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Accommodaties

    SVR‑vakantiebeurs opnieuw naar Hardenberg: 250 campings presenteren zich

    Vandaag om 10:56
    • Accommodaties

    Camping De Lage Werf wint opnieuw Gouden Zoover Award

    Gisteren om 14:29

Aankomende evenementen

27 Jan
Caravana 2026
  • Friesland
29 Jan
Een wandeling door het museum
  • Overijssel
29 Jan
Whisky aan het Strand
  • Zuid-Holland