18 november 2019 om 15:18
< 1 min lezen

Mika komt twee keer extra naar Utrecht

Mika staat volgend jaar niet één maar drie keer in Utrecht op het podium. De zanger heeft extra shows op 10 en 12 februari toegevoegd omdat zijn concert op 13 februari zo snel was uitverkocht, laat hij maandag weten op Twitter. De kaartjes voor de nieuwe optredens in TivoliVredenburg zijn al te koop.

De Brits-Libanese zanger brengt tijdens de optredens niet alleen hits als Grace Kelly, Relax en Take It Easy ten gehore. De 36-jarige Mika bracht vorige maand zijn nieuwe album My Name Is Michael Holbrook, vernoemd naar zijn echte naam, uit.

Fans moesten vier jaar geduld hebben voor nieuw werk van de zanger. In 2015 verscheen Mika’s laatste album. Sindsdien is hij druk met jureren in de Franse versie van The Voice.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg