5 februari 2014 om 15:25
< 1 min lezen

Malevitsj-expositie trok 279 duizend bezoekers

(Novum) - De tentoonstelling over de Russische kunstschilder Kazimir Malevitsj in het Stedelijk Museum in Amsterdam is door 279 duizend kunstliefhebbers bezocht. Een woordvoerder van het museum spreekt woensdag van een 'ongekend hoog' aantal. De tentoonstelling was van 19 oktober tot en met 2 februari te zien.

“Ter vergelijking: de grote Andy Warhol-tentoonstelling uit 2007 trok 124 duizend bezoekers”, aldus een woordvoerder van het museum. “En dat was toch ook een blockbuster.”

Een tentoonstelling van Malevitsj in het Stedelijk Museum in 1989 trok 230 duizend bezoekers. Kazimir Malevitsj en de Russische Avant-Garde toonde ruim vijfhonderd schilderijen van de Russische avant-gardist en zijn collega’s. De tentoonstelling reist nog door naar onder meer het Tate Modern in Londen.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg