Line-up Vrienden van Amstel live uitgebreid met Rondé, Krezip en Snelle
13 december 2024 om 11:48
< 1 min lezen

Line-up Vrienden van Amstel live uitgebreid met Rondé, Krezip en Snelle

Ook artiesten als Rondé, Krezip, Snelle en Nick Schilder staan op het podium tijdens de 27e editie van Vrienden van Amstel Live, die op 9 januari begint. Eerder werd tijdens een speciale editie in het Amsterdamse café de Heeren van Aemstel bekendgemaakt dat onder anderen Guus Meeuwis en Donnie optreden tijdens het jaarlijkse muziekevenement.

Op het podium van de jaarlijkse concertreeks in Rotterdam Ahoy staan onder anderen Typhoon, Acda en De Munnik, Snelle, Racoon en Van Dik Hout. Begin januari onthult de organisatie de laatste namen.

Kraantje Pappie

Vanaf 9 januari is de sleutel van Rotterdam Ahoy in handen van kroegbaas Kraantje Pappie. “Het afgelopen jaar hebben we met ons team weer hard gewerkt aan een waanzinnig gezellige en spectaculaire show. Zonder teveel weg te geven kan ik al wel verklappen dat we een beetje terug gaan naar het oude Vrienden van Amstel, maar wel anno nu. Lekker veel bandjes”, aldus de ceremoniemeester.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Koningin Máxima opent veertigste editie Eurosonic Noorderslag

    Vandaag om 10:59
    • Evenementen

    Deze artiesten zie je aankomend jaar op Vestrock

    Gisteren om 11:32

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland