9 augustus 2011 om 17:20
< 1 min lezen

Leden FNV Horecabond stemmen in met pensioenakkoord09-08-2011

De leden van FNV Horecabond hebben ingestemd met het AOW- en pensioenakkoord dat sociale partners en het kabinet hebben gesloten. De ledenraadpleging geeft voor FNV Horecabond de doorslag om vóór het pensioenakkoord te stemmen bij de standpuntbepaling in de FNV federatieraad.

Alle 23.546 leden van FNV Horecabond zijn gevraagd hun stem uit te brengen. Tot en met zondag 7augustus kon gestemd worden, zowel digitaal als per antwoordkaart. Bij deze ledenraadpleging hebben 1670 leden hun stem uitgebracht. Een meerderheid van 56% stemde vóór het pensioenakkoord.

FNV Horeca, FNV Catering en FNV Recreatie zijn onderdeel van FNV Horecabond. Zij behartigen de collectieve belangen van alle horeca-, catering- en recreatiemedewerkers op het gebied van werk en inkomen, arbeidsvoorwaarden, arbeidsomstandigheden en ontwikkelingen op de arbeidsmarkt.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Eurovision in Concert 2026 gaat wel door ondanks dat Nederland niet meedoet

    Gisteren om 10:26
    • Evenementen

    Festival CityProms in Leeuwarden stopt: krijgen financiën niet rond

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland