22 juni 2015 om 16:29
< 1 min lezen

Kuoni verkoopt reisactiviteiten in Europa

(Novum) - ZRICH - Het Zwitserse reisconcern Kuoni verkoopt al zijn reisactiviteiten in Europa aan de Duitse REWE-groep. Dat maakte Kuoni maandag bekend zonder financiële details te vermelden. De 2350 medewerkers en alle vestigingen blijven behouden.

DER Touristik, de toeristische tak van de REWE-groep, krijgt de reisactiviteiten van Kuoni in Zwitserland, Groot-Brittannië, Scandinavië en de Benelux in handen. Ook de Scandinavische luchtvaartmaatschappij Novair, het resort Las Playitas op Fuerteventura en de onlineactiviteiten zijn bij de transactie inbegrepen. Het merk Kuoni blijft behouden.

De transactie moet, zo meldt Kuoni, nog goedkeuring krijgen van de Zwitserse en Europese mededingingsautoriteiten. De af te stoten Europese touroperatorsactiviteiten zijn goed voor een omzet van zo’n 2 miljard euro.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • figure of justice
    • Accommodaties

    Rechtszaak over mini‑camping in Schalkhaar opnieuw van start

    Vandaag om 12:42
  • brand
    • Accommodaties

    Dodelijke brand op vakantiepark in Woerdense Verlaat

    Vandaag om 09:08

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland