Kraftwerk en Suzan & Freek toegevoegd aan line-up Royal Park Live
22 januari 2025 om 10:18
< 1 min lezen

Kraftwerk en Suzan & Freek toegevoegd aan line-up Royal Park Live

Kraftwerk en Suzan & Freek zijn toegevoegd aan de line-up van Royal Park Live, de concertreeks op het landgoed van Paleis Soestdijk. Het Nederlandse duo staat op vrijdag 4 juli op het podium en de Duitse band treedt op zaterdag 12 juli op. De kaartverkoop gaat vrijdag van start.

Eerder werd al bekend dat onder anderen Guus Meeuwis (3 juli), Anastacia (9 juli) en Chef’Special (11 juli) optreden in Baarn. Alleen voor het optreden van de Amerikaanse zangeres Anastacia zijn nog enkele kaarten beschikbaar, de rest is helemaal uitverkocht.

In voorgaande jaren traden onder anderen Eros Ramazzotti, Sting, Elvis Costello en Tom Jones op bij Paleis Soestdijk. Tot en met 2004 woonden prinses Juliana en prins Bernhard, de opa en oma van koning Willem-Alexander, op het landgoed.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Amsterdamse rockband Fatal Flowers na zes jaar stilte weer te zien tijdens festivalshows

    Gisteren om 15:23
    • Evenementen

    Eerste namen Rotterdamse Kralingse Bos Festival bekend gemaakt

    Gisteren om 12:55

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland