12 april 2019 om 15:15
< 1 min lezen

Koning opent Koningsspelen in Lemmer

Koning Willem-Alexander heeft vrijdagochtend in het Friese Lemmer het startsein gegeven van de zevende editie van de Koningsspelen. Dat deed hij door al touwtrekkend een watertappunt op het schoolplein van de christelijke basisschool De Arke te onthullen.

De koning kreeg daarbij hulp van enkele leerlingen en presentatoren Britt Dekker en Ron Boszhard. Op het plein swingde Willem-Alexander daarna mee met het themaliedje van dit jaar: Pasapas van Kinderen voor Kinderen.

Voor het officiële gedeelte schoof de koning zoals inmiddels gebruikelijk aan bij het ontbijt van de leerlingen van De Arke. Hij sprak er met de kinderen, die zichtbaar zenuwachtig waren, over het belang van sporten en ontbijten.

Aan de Koningsspelen, dit jaar met het thema ‘water drinken’, doen 6000 basisscholen mee.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Schaatswedstrijden Winterspelen te zien op grote scherm bij Pathé

    Vandaag om 13:41
    • Evenementen

    Alexander Skarsgård schittert in openingsfilm Roze Filmdagen

    Gisteren om 11:26

Aankomende evenementen

05 Feb
FORThappy carnavalsfeest
  • Utrecht
05 Feb
Stadswandeling Hengelo toen
  • Overijssel
06 Feb
SVR Vakantiebeurs Gorinchem
  • Zuid-Holland