12 oktober 2011 om 12:12
< 1 min lezen

Kinderen in herfstvakantie gratis naar Madurodam

DEN HAAG – Kinderen tot en met 11 jaar hebben in de herfstvakantie gratis toegang tot Madurodam. Het park telt de laatste twee weken van oktober met allerlei leuke activiteiten af naar de tijdelijke sluiting.

Zoalstwee weken geleden al aangekondigd gaat Madurodam van 1 november 2011 tot en met 31 maart 2012 wegens verbouwing dicht voor het publiek. In die periode ondergaat het park, dat volgend jaar het 60-jarig jubileum viert, een metamorfose.

Tot 1 november kan iedereen nog één keer genieten van het oude Madurodam. De evenementenlocatie blijft voor het zakelijke publiek wél geopend. Kinderen tot 12 jaar hebben onder begeleiding van een volwassene gratis entree van zaterdag 15 tot en met maandag 31 oktober. De actie geldt voor maximaal vier kinderen per volwassene.

Activiteiten
Naast gratis toegang voor kinderen biedt Madurodam in de herfstvakantie een afwisselend muziekprogramma met optredens van het meerstemmig zangkoor de Madurodames, een oud-Hollands draaiorgel en een accordeonist. Daarnaast zijn er allerlei aanbiedingen in de winkels en restaurants.

© Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Evenementen

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Evenementen

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg