Geen paasvuren dit jaar op Erica en in Nieuw-Schoonebeek
27 maart 2025 om 15:30
< 1 min lezen

Geen paasvuren dit jaar op Erica en in Nieuw-Schoonebeek

Geen paasvuur dit jaar in Erica en in Nieuw-Schoonebeek. Volgens de organisatie wordt het veel te duur. Het paasvuur kon in Nieuw-Schoonebeek niet op de vertrouwde plek plaatsvinden. Naar een andere locatie uitwijken bracht extra kosten met zich mee, want er moest eerst een stikstofonderzoek worden uitgevoerd. Dat meldt RTV Drenthe.

“Het is, vanwege de kosten, voor ons niet haalbaar om het evenement door te laten gaan”, zo laat de organisatie aan RTV Drenthe weten. In 2026 hopen ze in Nieuw-Schoonebeek wel weer een paasvuur te laten branden. 

Paasvuur

Op Erica gaat er dit jaar ook een streep door het paasvuur. De gemeente Emmen gaf geen vergunning voor een paasvuur af op een nieuwe locatie. Organisator Barry Gepken vond dat heel zuur, omdat er al veel energie in het paasvuur was gestoken.  

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Eurovision in Concert 2026 gaat wel door ondanks dat Nederland niet meedoet

    Gisteren om 10:26
    • Evenementen

    Festival CityProms in Leeuwarden stopt: krijgen financiën niet rond

    Gisteren om 09:11

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland