21 juli 2013 om 13:59
< 1 min lezen

Extra maatregelen wegens warmte op Roze Maandag

(Novum) - De gemeente Tilburg gaat vanwege de voorspelde warmte extra maatregelen nemen voor Roze Maandag, de terugkerende homo-emancipatiedag van de Tilburgse Kermis. Er wordt extra personeel ingezet op EHBO-posten, er zijn meer watertappunten en is er nauw overleg met de twee ziekenhuizen in de Brabantse stad. Mogelijk wordt het maandag 33 graden in Tilburg.

“De gemeente heeft een hitteprotocol dat nu in werking treedt”, aldus een woordvoerder van de gemeente. Zo is er onder meer extra water aanwezig op de EHBO-posten en worden daar extra krachten geposteerd. Drie jaar geleden werd het protocol eveneens ingezet. Toen steeg het kwik tot bijna dertig graden.

Verder wordt bezoekers aangeraden goed voor zichzelf te zorgen. “Wij adviseren veel water mee te nemen en voldoende te drinken, het hoofd te bedekken en zich goed in te smeren”, aldus de zegsman.

Roze Maandag trekt traditioneel veel bezoekers. Naar verwachting komen er maandag zo’n driehonderdduizend mensen.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Attracties

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Attracties

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg