5 september 2011 om 10:45
< 1 min lezen

Duizenden luiden cultuurseizoen in

UTRECHT (ANP) – Hoewel het officiële landelijke begin van het culturele seizoen vorig weekeinde plaatsvond op de Uitmarkt in Amsterdam, deden Utrecht en Den Haag het zondag nog eens over. In Den Haag zagen naar schatting van de organisatie 85.000 mensen de ruim 100 voorstellingen op en rondom het Lange Voorhout en het Spuiplein en in meerdere theaters.

Het publiek zag artiesten variërend van entertainer Sven Ratzke, de New Generation Bigband en slagwerkers van het Residentie Orkest. Ook traden de slagwerkgroep Percossa en de Spaanse flamencodanser Andres Marin op.In Utrecht kwamen eveneens duizenden op het Uitfeest af.

Op ruim 75 locaties in de stad deden zo’n 150 culturele instellingen mee. Gerrit Komrij maakte voor het Uitfeest verzen op muziek van componist Jacob Obrecht. Die werden vertolkt door een gezelschap in Museum Catharijneconvent. Jonge bezoekers konden zich onder meer uitleven in het Dick Bruna Huis.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Lichtshow Luminiscence in Nederland verlengd met twee maanden

    Vandaag om 12:19
    • Evenementen

    André Hazes te zien tijdens eerste editie Winter Wonderland in Ahoy

    Vandaag om 08:38

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland