Vandaag om 10:20
< 1 min lezen

Dj’s Radio Veronica in maart vijf dagen op gigantisch bed Utrecht Centraal

Door: ANP

Dj’s van Radio Veronica maken in maart vijf dagen radio vanuit een gigantisch bed op station Utrecht Centraal. Dat maakte de radiozender dinsdag bekend. De actie vormt de aanloop naar de (S)Top 520, een lijst van nummers waarmee Veronica en War Child aandacht vragen voor de 520 miljoen kinderen in de wereld die opgroeien met de gevolgen van oorlog.

“Wij gaan net als Yoko Ono en John Lennon 57 jaar geleden op een gigantisch bed zitten, om aandacht te vragen voor kinderen in oorlog. Want een kind in oorlog is geen ver-van-je-bed-show”, zegt dj Gerard Ekdom. “Tijdens de actieweek kunnen luisteraars langskomen om nummers aan te dragen voor de (S)Top 520. Het wordt een positieve, hoopvolle actie voor een onderwerp dat veel aandacht verdient.”

Bekende co-hosts

Naast Ekdom maken ook Wouter van der Goes & Frank van ’t Hof, Sander Hoogendoorn, Marisa Heutink, Rob Stenders, Frank van der Lende en Niek van der Bruggen live radio vanuit het gigantische bed. Tijdens de actieweek van 11 tot en met 15 maart schuiven ook bekende co-hosts aan, zoals Katja Schuurman, Albert Verlinde en Leo Alkemade. Ook treden artiesten op.

Na de actieweek is de (S)Top 520 op Radio Veronica te horen. De bijdragen van dj Frank van der Lende, die voor War Child projecten in Libanon heeft bezocht, zijn ook in deze weken te horen.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Efteling opent nieuwe attractie Hooghmoed op 1 mei 2026

    Vandaag om 12:23
    • Evenementen

    Nieuwe namen bekend gemaakt voor Pinkpop in juni dit jaar

    Vandaag om 12:08

Aankomende evenementen

26 Feb
Stadswandeling ’t Lansink
  • Overijssel
12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel