Dion Cooper en Mia Nicolai voor Nederland naar songfestival
1 november 2022 om 12:09
< 1 min lezen

Dion Cooper en Mia Nicolai voor Nederland naar songfestival

Het duo Dion Cooper en Mia Nicolai gaat volgend jaar namens Nederland naar het Eurovisie Songfestival. Dat werd dinsdagochtend bekendgemaakt in het NPO Radio 2-programma Aan de Slag! met Bart Arens. Oud-winnaar Duncan Laurence is verantwoordelijk voor het nummer waarmee ze volgend jaar naar Liverpool gaan.

Normaal gesproken verzorgt het winnende land de organisatie van de volgende editie, maar omdat de oorlog in Oekraïne nog altijd voortduurt besloot de European Broadcasting Union uit te wijken. Het Verenigd Koninkrijk, dat in 2022 tweede achter Oekraïne werd, zal de organisatie nu op zich nemen.

Nederland eindigde tijdens de vorige editie net buiten de top tien. Zangeres S10 werd met het nummer De Diepte in Turijn elfde.

Het songfestival vindt volgend jaar plaats tussen 9 en 13 mei in Liverpool.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Cultuur

    Conflict tussen Van Gogh Museum en OCW escaleert na ruzie over subsidie en onderhoud

    24 december 2025 om 16:23
    • Cultuur

    Pathé voert pilot uit met pauzes tijdens lange films

    24 december 2025 om 13:34

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland