8 september 2011 om 15:38
< 1 min lezen

Bergtocht mooie voorbereiding op Kunstmarathon voor Biggekerkse familie

BIGGEKERKE – Magda van Wittene liep met zes Biggekerkse familieleden de Oostenrijkse wandeltocht de Karwendelmarsch, zo meldt PZC. De familie liep de tocht als voorbereiding op de Kunstmarathon langs de Zeeuwse kust.

De Karwendelmarsch gaat tweeënvijftig kilometer door de bergen van Oostenrijk. De tocht was een zware beproeving, maar een aantrekkelijke ervaring.

Het gaf de mogelijkheid om grenzen te verleggen. Helaas moest er na 35 kilometer door slecht weer noodgedwongen gestopt worden.

Na de bergtocht loopt de hele familie zoals elk jaar met vijftien personen de Kunstmarathon in Zeeland. De marathon gaat langs de kust van Burgh-Haamstede tot aan Zoutelande.

Magda van Wittene heeft de Kunstmarathon vijf keer gelopen, maar deze bergwandeling was toch een niveau hoger.

© Nationale Recreatiegids

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Lichtshow Luminiscence in Nederland verlengd met twee maanden

    Gisteren om 12:19
    • Evenementen

    André Hazes te zien tijdens eerste editie Winter Wonderland in Ahoy

    Gisteren om 08:38

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland