1 september 2011 om 11:19
< 1 min lezen

Arrestatie voor diefstal twaalf boten

ARNHEM (Novum) – Metde arrestatie van een 29-jarige man denkt de politie de diefstal van twaalf boten, vier boottrailers en spullen als wetsuits en gereedschap te hebben opgelost. De man zit vast en moet in oktober voor de rechtbankin Arnhem verschijnen, meldt het Korps Landelijke Politiediensten woensdag.

De zaak kwam eind juni aan het rollen, toen agenten op de A50 bij Renkum een auto met aanhangercontroleerden. De auto van de man zonder vaste woon- of verblijfplaats had valse kentekenplaten en in de aanhanger lag een gestolen boot met buitenboordmotor.

In het daaropvolgende onderzoek bleek dat de man vermoedelijk ook achter de diefstal van ondermeer elf andere boten met buitenboordmotor zat. Een aantal vaartuigen is inmiddels weer terug bij de rechtmatige eigenaren.

Naast de 29-jarige man werden vier anderen gehoord over hun aandeel in de zaak. Zij zijn na verhoor weer op vrije voeten gesteld.

Relevante artikelen

Alles van evenementen
    • Evenementen

    Nieuwe editie van Trouwmarathon 100% NL op komst

    Gisteren om 10:48
    • Evenementen

    Paul Simon geeft drie optredens in AFAS Live

    Gisteren om 08:37

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland