21 mei 2015 om 14:30
< 1 min lezen

Afscheid Van der Krogt trekt veel kijkers

(Novum) - HILVERSUM - De laatste uitzending van Nelleke van der Krogt als presentatrice van 'Tussen Kunst en Kitsch' heeft veel kijkers getrokken. Ruim 1,7 miljoen mensen stemden woensdag om 20:30 uur af op NPO1. Dat waren er ruim meer dan een week eerder, toen minder dan 1,5 miljoen mensen het programma zagen.

Alleen het Journaal van 20.00 uur scoorde woensdag met bijna 1,9 miljoen kijkers beter.

De 67-jarige Van der Krogt gaat met pensioen. Ze presenteerde ‘Tussen Kunst en Kitsch’ sinds 2002 en deed ook de samenstelling van het kunstprogramma, dat al dertig jaar op de buis is. Daarvoor was ze ruim elf jaar te zien in ‘Opsporing Verzocht’. Frits Sissing neemt het stokje vanaf dit najaar van haar over.

Van der Krogt begon in 1979 bij de AVRO op Radio 4 met het kinderprogramma ‘Op een klein Stationnetje’, dat ze samen met Karel van de Graaf presenteerde. Op de afdelingen Klassieke muziek en Cultuur vervulde ze verschillende functies. In 1985 maakte ze de overstap naar televisie. Ze was als presentator, tekstschrijver, samensteller en eindredacteur bij veel programma’s betrokken.

 

Relevante artikelen

Alles van evenementen
  • herfst festival
    • Cultuur

    Vechtdal Life Event moet toeristen stimuleren buiten hoogseizoen

    22 september 2025 om 11:47
  • ecoduct
    • Cultuur

    Nieuw ecoduct bij Maarsbergen verbindt natuurgebieden en verhoogt verkeersveiligheid

    22 september 2025 om 11:41

Aankomende evenementen

12 Mar
Workshop papieren bloemen maken met Stine
  • Noord-Holland
13 Mar
Themarondleiding: Voorjaarsbloeiers
  • Noord-Holland
17 Mar
Filmavond met Stork, de Diesel no-Breakinstallatie van Heemaf en lente in Twente
  • Overijssel
27 Mar
Voorjaarsfair bij Kasteel Daelenbroeck
  • Limburg