2 oktober 2025 om 14:38
< 1 min lezen

Viering van 750 jaar Amsterdam live te zien op NPO 1

Door: ANP

De viering van het 750-jarig bestaan van de stad Amsterdam wordt live uitgezonden door de NOS op NPO 1. Op 27 oktober wordt het jubileumjaar van de hoofdstad afgesloten met een show van verschillende Nederlandse artiesten, meldt de NOS. Onder meer Yves Berendse, Roxeanne Hazes en Wibi Soerjadi treden op.

De avond wordt gepresenteerd door Holly Mae Brood en Daan Schuurmans. Dione de Graaff en Matthijs Weststrate doen verslag. Naast het liveverslag van de avond, zendt de NOS voorafgaand aan het concert ook een inleiding uit.

Het koningspaar en prinses Amalia zijn aanwezig bij het slotconcert van de Nationale Viering Amsterdam 750 jaar. Koning Willem-Alexander ontsteekt na afloop van het concert symbolisch het licht van Amsterdam.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Lancering van programma Yvonne Coldeweijer opnieuw uitgesteld

    Vandaag om 08:44
    • Entertainment

    Rechtbank spreekt Marco Borsato vrij in zedenzaak

    Gisteren om 11:49

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland