Typhoon, Chef'Special en Jungle By Night genomineerd voor Notekraker
18 juli 2024 om 10:49
< 1 min lezen

Typhoon, Chef’Special en Jungle By Night genomineerd voor Notekraker

Typhoon, Chef'Special en Jungle By Night maken dit jaar kans op de Gouden Notekraker. De uitreiking van de jaarlijkse prijs voor de invloedrijkste podiumprestaties is op 1 oktober in de Melkweg in Amsterdam.

De organiserende auteursrechtenorganisatie Sena en de muzikantenvakbond Ntb hebben ook de genomineerden voor de Zilveren Notekraker bekendgemaakt. MEAU, Merol en The Indien zijn in de race voor de prijs voor de belangrijkste nieuwkomer. De winnaars worden gekozen door collega’s. Tot 1 september kunnen alle 53.000 musici en producenten die bij Sena zijn aangesloten, hun stem uitbrengen.

DeWolff

De Gouden Notekraker ging vorig jaar naar de Limburgse band DeWolff. Zangeres Bente sleepte toen de Zilveren Notekraker in de wacht.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Cultuur

    Rapport adviesbureau: zonder financiële steun haalt Groninger Museum 2027 niet

    Gisteren om 14:47
    • Cultuur

    WILDLANDS-serie genomineerd voor Televizier-Ring 2026

    Gisteren om 13:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland