remko vrijdag
16 december 2024 om 11:30
< 1 min lezen

Terugkeer cabaretgroep De Vliegende Panters niet uitgesloten

Remko Vrijdag sluit een terugkeer van zijn cabaretgroep De Vliegende Panters niet uit. Wel moeten hij en zijn 'collega's' Diederik Jekel en Rutger de Bekker goed nadenken over de manier waarop dat gebeurt, zegt Vrijdag in het NPO Radio 2-programma Spijkers met Koppen.

“We hebben het een paar keer overwogen. De laatste keer was het een idee van Diederik, die wilde er een soort groot musicalproject van maken”, vertelt de 52-jarige Vrijdag. Dat “megalomane” plan zagen de boekers van schouwburgen volgens hem echter niet zitten.

Ook zouden Vrijdag, Jekel en De Bekker goed moeten nadenken over het soort grappen dat ze dan willen maken. “Grappen die je twintig jaar geleden nog wel maakte en nu niet, of anders. Dus je moet daar wel heel goed over nadenken als je dit weer wilt doen.”

De Vliegende Panters bestond van 1995 tot 2008. De mannen kregen grote bekendheid met hun persiflage van een scène uit Sesamstraat. Daarin doet Jekel met een zwaar aangedikt accent verteller Rudy Kuhn na, die van Surinaamse afkomst is. Ook scoorden ze een hit met Houdoe (De Kassameisjes).

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Dit is de winnaar van Heel Holland Bakt

    Gisteren om 15:57
    • Entertainment

    Dit is de Mol en de winnaar van Wie is de Mol?

    Gisteren om 10:44

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland