Spelers FC Groningen voetballen komende wedstrijd niet in speciaal ESNS-shirt
7 februari 2024 om 15:25
< 1 min lezen

Spelers FC Groningen voetballen komende wedstrijd niet in speciaal ESNS-shirt

De voetballers van FC Groningen spelen komende zondag hun wedstrijd in de Keuken Kampioen Divisie in een speciaal shirt. Daarvoor werkt de club samen met het muziekfestival Eurosonic Noorderslag (ESNS). Nu blijkt dat verschillende supportersgroepen niet achter de keuze van de voetbalvereniging staan, meldt de Gelderlander.

Thema van het shirt is Take the Stage. Daarmee verwijzen de voetbalclub en ESNS naar hun missie om jonge en ambitieuze talenten een podium te bieden, zodat ze zichzelf kunnen laten zien en hun talenten verder kunnen ontwikkelen.

Eurosonic Noorderslag, het jaarlijkse showcasefestival dat al jaren in Groningen plaatsvindt, werd dit jaar gehouden van woensdag 17 tot en met zaterdag 20 januari. Tijdens het festival werd het shirt al gepresenteerd, maar komende zondag zal FC Groningen het 050-tenue echt dragen. In het eigen stadion Euroborg is TOP Oss dan de tegenstander.

Ophef

Volgens de supportersgroepen is vooraf niet afgesproken dat zij deze shirts zouden dragen, terwijl dit normaal gesproken wel gebeurt. Daarom uiten zij hun kritiek op de beslissing. Daarnaast krijgt het roze-witte tenue veel kritiek op sociale media, aldus de Gelderlander.

De club hoopt later in het seizoen vooralsnog, na overleg met de supportersgroepen, het shirt wel te kunnen dragen.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Veelbekeken programma’s als Heel Holland Bakt en Boer Zoekt Vrouw straks dagelijks op tv

    12 november 2025 om 08:36
    • Entertainment

    Special Heel Holland Bakt op Eerste Kerstdag

    11 november 2025 om 14:08

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland