snelle
10 januari 2025 om 10:50
< 1 min lezen

Snelle vond opnemen van lied in Abbey Road Studios heel gaaf

Snelle vond het opnemen van een lied in de Abbey Road Studios in Londen "één van de allergaafste dingen die ik ooit heb meegemaakt!!" Dat schrijft de zanger op Instagram.

Hij dook onlangs met de Poema’s de studio in, waar in de jaren zestig The Beatles muziek opnamen. “Daar kon ik vroeger alleen van dromen”, schrijft Lars Bos, zoals Snelle eigenlijk heet.

Samen namen zij het lied Op Jou Heb Ik Gewacht op. Snelle noemt dit “een liedje dat onwijs veel voor me betekent. Waar veel lijntjes samenkomen in m’n hoofd.” Daarom is hij naar eigen zeggen “erg dankbaar voor de golf van deze geweldige mannen waar ik op mee mag surfen”.

Het is het eerste lied van de Poema’s in twintig jaar. De gelegenheidsband scoorde in 1999 een hit met het nummer Mijn Houten Hart. In 2001 volgde Zij Maakt Het Verschil, dat een nummer 1-hit werd. Het eerste en tevens laatste album van de groep verscheen in 2003.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Lancering van programma Yvonne Coldeweijer opnieuw uitgesteld

    Gisteren om 08:44
    • Entertainment

    Rechtbank spreekt Marco Borsato vrij in zedenzaak

    4 december 2025 om 11:49

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland