santegoeds
9 januari 2025 om 09:30
< 1 min lezen

Privé heeft meerdere keren contact gehad met Gernandt over aangifte ex

Het tijdschrift Privé heeft meerdere keren contact gehad met Tygo Gernandt over het artikel over de aangifte die een ex tegen hem deed om mishandeling. Dat laat Privé-hoofdredacteur Evert Santegoeds in een reactie weten.

Het management van Gernandt stelde woensdag in een reactie dat de acteur geen voorinzage heeft gehad in de tekst. “Er is vanaf november meerdere keren contact geweest met hem over dit te plaatsen artikel en wat erin zou komen”, stelt Santegoeds. “Hij had geen andere reactie dan die in het artikel is opgenomen.”

Gernandt vroeg het blad het artikel te rectificeren. Hij overweegt naar eigen zeggen juridische stappen. “Dat staat ook al in het artikel dus daar schrikken we niet van”, reageert Santegoeds daarop. Er is nog geen contact geweest met Gernandt na het publiceren van het artikel. Gevraagd naar of er gehoor wordt gegeven aan de oproep om het artikel te rectificeren zegt Santegoeds: “niemand heeft me gevraagd om te rectificeren”.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Dit is de Mol en de winnaar van Wie is de Mol?

    Vandaag om 10:44
    • Entertainment

    Het belangrijkste entertainment nieuws van 2025

    19 december 2025 om 09:27

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland