Overstap Gerard Ekdom naar Radio Veronica pakt goed uit voor zender
11 september 2024 om 17:45
< 1 min lezen

Overstap Gerard Ekdom naar Radio Veronica pakt goed uit voor zender

De komst van dj Gerard Ekdom naar Radio Veronica lijkt goed uit te pakken voor de zender. In zijn eerste uitzendweek groeide het marktaandeel van het radiostation van 3,2 naar 3,9 procent. Dat is het hoogste percentage voor Veronica in 2024, blijkt uit het NMO Luisteronderzoek.

Ekdom stapte deze zomer over van Radio 10 naar Veronica. Net als bij zijn oude werkgever maakt hij opnieuw een ochtendshow.

Marktleider is nog steeds NPO Radio 2 met 11,6 procent. De zender verliest daarmee 0,4 procentpunt, maar blijft Qmusic (11,3) voor. De derde zender van het land is Radio 538, die weer een sprong vooruit maakt. Het station noteerde vorige week een winst van 1 procentpunt en heeft nu een marktaandeel van 10,2 procent.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Martijn Krabbé maakt zich zorgen over toekomst

    Gisteren om 10:12
    • Entertainment

    Bezuinigingen dwingen Omroep MAX om te stoppen met Carrie op Vrijdag

    23 december 2025 om 10:20

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland