Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Dit is de Mol en de winnaar van Wie is de Mol? 2025

Door ANP
schedule 1 min
location_on [xx]km
rik van de westelaken
Presentatrice Roos Moggré heeft Wie is de Mol? 2025 gewonnen. Zij wist programmamaker Stijn de Vries te onthullen als de Mol, degene die de boel saboteert in het spel. Actrice Maaike Martens, die dacht dat Moggré de Mol was, is de verliezend finalist in het seizoen. De finale vond zaterdagavond live plaats vanuit De Hallen in Amsterdam.

Moggré heeft door De Vries als Mol te ontmaskeren 8055 euro gewonnen. Presentator Rik van de Westelaken herhaalde in de finale nog maar eens dat dat "de slechtste pot van 25 seizoenen" was.

Naast Martens, De Vries en Moggré deden ook presentatrice Sophie Frankenmolen, theatermaker Nora Akachar, presentator Sam Hagens, presentatrice Bridget Maasland, oud-commando Ray Klaassens, presentator Gabriel Martina en acteur Teun Luijkx mee aan deze reeks. De opnames vonden plaats in Cambodja.

In het najaar van 2025 zendt AVROTROS een jubileumseizoen van Wie is de Mol? uit. Die reeks is opgenomen in Portugal. De deelnemers zijn nog niet bekend.

24 maart '25 (10:34)

Originele K3-zangeressen kondigen reünieconcerten aan

De originele zangeressen van K3, Kathleen Aerts, Karen Damen en Kristel Verbeke, gaan reünieconcerten geven. In oktober 2025 staan de dames in het Sportpaleis in Antwerpen. Rotterdam Ahoy volgt in april 2026. Dat meldt Hart van Nederland.

24 maart '25 (10:30)

Kans is klein dat Khalid Kasem in nabije toekomst tv-programma gaat presenteren

De kans is klein dat Khalid Kasem in de nabije toekomst weer een tv-programma gaat presenteren. De presentator en oud-advocaat is naar eigen zeggen niet meer bezig met een carrière op televisie, zei hij zondag in RTL Boulevard.

24 maart '25 (10:17)

Belinda Meuldijk deelt laatste lied voor ex-man Rob de Nijs

Belinda Meuldijk heeft een week na het overlijden van Rob de Nijs alsnog publiekelijk gereageerd. De liedschrijfster noemt zijn dood op Facebook "een niet te bevatten gemis, maar ook vrede" en deelt daarbij het laatste lied dat ze voor de zanger schreef.

24 maart '25 (10:10)

Miljuschka Witzenhausen valt kilo's af uit pure ellende na relatiebreuk

De relatiebreuk van Miljuschka Witzenhausen had een flinke impact op haar lichaam. De presentatrice verloor flink wat kilo's "uit pure ellende", schrijft ze zondag op Instagram.

24 maart '25 (10:06)

Samuel Welten kent droomstart van carrière na succesvolle single

Samuel Welten kent een droomstart van zijn carrière. De debuutsingle van de 18-jarige Nederlandse zanger is sinds vrijdag de meest gestreamde single van het land.

24 maart '25 ( 9:55)

Robbie Williams schuift dinsdag aan in talkshow Eva

Robbie Williams schuift dinsdag aan in de talkshow Eva van Eva Jinek op NPO 1. De presentatrice deelt op Instagram dat de Britse popzanger te gast is.

24 maart '25 ( 9:40)

Britse acteur Stephen Fry als eerste gast in RTL-programma Lubach

De Britse acteur en schrijver Stephen Fry is woensdag te gast in het nieuwe RTL-programma Lubach. Fry is te gast om te praten over zijn boek Odyssee, waarin hij het laatste deel van het beroemde verhaal van Homeros hervertelt.

24 maart '25 ( 9:35)

BN'ers en internationale sterren feliciteren Jutta Leerdam en Jake Paul met verloving

BN'ers en internationale sterren feliciteren schaatser Jutta Leerdam en youtuber Jake Paul met hun verloving. Onder het bericht waarin het stel hun verloving aankondigde, delen onder meer Bas Smit, Arie Boomsma en Monica Geuze hun gelukwensen. Ook de Amerikaanse artiest Bebe Rexha en youtuber Lewis Howes feliciteren het stel.

24 maart '25 ( 9:25)

Jutta Leerdam verloofd met Jake Paul

Jutta Leerdam is verloofd met haar geliefde Jake Paul. Het stel deelt zaterdagmiddag op Instagram dat de Amerikaanse bokser de Nederlandse topschaatsster ten huwelijk heeft gevraagd.

24 maart '25 ( 9:15)

Jim Bakkum kijkt met trots terug op eerste seizoen The Headliner

Jim Bakkum kijkt met trots terug op het eerste seizoen van het mede door hem gepresenteerde tv-programma The Headliner. De zanger is met name trots op "hoe hoog het niveau was van de talenten die meededen", schrijft hij zaterdag in een terugblik op Instagram. Vrijdag was bij RTL 4 de finale van de talentenjacht te zien.