Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Film Paddington in Peru heeft al ruim 150 miljoen dollar opgeleverd

Door ANP
schedule 1 min
location_on [xx]km
paddington in peru
De opbrengst van de film Paddington in Peru is de grens van 150 miljoen dollar gepasseerd. Dat is ruim 140 miljoen euro. Volgens website Collider heeft het derde deel van de Paddington-trilogie 25 miljoen dollar opgebracht in het Verenigd Koninkrijk en 125 miljoen dollar in de rest van de wereld.

Tijdens het openingsweekend in het Verenigd Koninkrijk eind november bracht de film al een recordbedrag van 9,65 miljoen pond (ruim 11,6 miljoen euro) op. Daarmee had Paddington in Peru het beste openingsweekend van de Paddington-serie. In onder meer Amerika en Canada, waar de film het ook goed deed, kwam de film pas later uit, op 14 februari.

De eerste film, Paddington, kwam uit in 2014 en had een omzet van 300 miljoen dollar. Het vervolg, Paddington 2 (2017), bracht 280 miljoen dollar op, volgens Collider.

In Paddington in Peru trekt het beertje Paddington naar Peru om zijn tante Lucy te bezoeken. Tijdens de film reizen Paddington en de familie Brown door het Amazoneregenwoud en de bergen in Peru.

20 maart '25 (15:14)

Lies Visschedijk als voice-over te horen in De lepelaar in een roerige wereld

Lies Visschedijk is als voice-over te horen in De lepelaar in een roerige wereld, een nieuwe natuurdocumentaire van de EO. In de documentaire wordt het herstel van de vogelsoort lepelaar in Nederland gevolgd. De film is op 2 april te zien op NPO 2.

20 maart '25 (12:36)

Speciale uitzending First Dates in het teken van afscheid Victor Abeln

Barman Victor Abeln is op 25 maart voor het laatst te zien in datingprogramma First Dates. In deze laatste aflevering met Victor "blikken we terug met een compilatie en bedanken we Victor voor zijn bijdrage". Dat maakte BNNVARA donderdag bekend.

20 maart '25 (11:45)

Hello Goodbye terug in nieuw seizoen terug met langere afleveringen

Hello Goodbye keert op vrijdag 4 april terug met een nieuw seizoen op NPO 2. De afleveringen duren deze keer ongeveer twintig minuten, iets langer dan toen het programma vorig jaar oktober na enkele jaren afwezigheid terugkeerde op televisie. Dat maakte omroep KRO-NCRV donderdag bekend.

20 maart '25 (11:08)

Chantal Janzen is presentator van nieuwe muziek spelshow op RTL4

Chantal Janzen is de presentator van de nieuwe spelshow Play That Song…Again! bij RTL 4. Het programma is op 3 mei eenmalig te zien, meldt RTL donderdag.

20 maart '25 (10:55)

Van Empel stopt even met wielrennen om zich te richten op haar 'mentale welzijn'

Fem van Empel doet voorlopig niet mee aan wielerkoersen. De drievoudig wereldkampioene veldrijden heeft rust nodig "zodat ze zich kan richten op haar mentale welzijn", meldt haar ploeg Visma - Lease a Bike.

20 maart '25 (10:07)

Actrice Anouk Maas in verwachting van eerste kindje

Actrice Anouk Maas is in verwachting van haar eerste kind. Op Instagram deelt de actrice (38) uit onder meer de serie Woeste Grond dat ze een traject van twee jaar heeft doorlopen voordat ze in verwachting raakte. De actrice is nu zeventien weken zwanger.

20 maart '25 ( 9:20)

NPO Radio 2-ochtendradioshow lanceert app van populaire spel Introrally

De NPO Radio 2-ochtendradioshow Jan-Willem Start Op! heeft donderdagochtend een app gelanceerd van het populaire spel Introrally. Dat maakten presentatoren Jan-Willem Roodbeen en Jeroen Kijk in de Vegte donderdag bekend in de uitzending.

20 maart '25 ( 9:15)

Babygirl van Halina Reijn vanaf juli in Nederland te zien op Canal+

De controversiële film Babygirl van regisseur Halina Reijn is vanaf juli in Nederland exclusief te zien op streamingdienst Canal+. Dat maakte de dienst donderdag bekend.

20 maart '25 ( 9:05)

Kjeld Nuis woensdagmiddag op fiets aangereden door brommer

Kjeld Nuis is woensdagmiddag aangereden in Heerenveen toen hij op zijn racefiets zat. De manager van schaatser heeft dat bevestigd na berichtgeving van RTL Boulevard. Hij werd aangereden door een brommer.

20 maart '25 ( 8:55)

Brabantse gelegenheidsband zoekt contact met management ABBA na verdwijnen hit

De Brabantse gelegenheidsband De Kapotte Kachels zoekt contact met het management van de Zweedse band ABBA. De Kapotte Kachels en accordeonist René van Rooij hadden de afgelopen weken een grote hit met de parodie op het ABBA-lied Take A Chance (Dikke Pens). Maar een paar dagen geleden was het nummer opeens van Spotify verdwenen.