rik van de westelaken
10 februari 2025 om 09:45
< 1 min lezen

Komend najaar speciaal jubileumseizoen Wie is de Mol?

Op NPO 1 is komend najaar een speciaal jubileumseizoen te zien van het programma Wie is de Mol?, dat dit jaar 25 jaar bestaat. Dat bevestigt omroep AVROTROS vrijdag na berichtgeving van het AD. Het extra seizoen speelt zich af in Portugal en de opnames zijn al achter de rug.

Het jubileumseizoen wordt net als de reguliere reeksen van het programma gepresenteerd door Rik van de Westelaken. “Het belooft een avontuur te worden vol verrassingen en echo’s uit ons rijke verleden. Ik verheug me al op onze eerste uitzending in het najaar!”, aldus Van de Westelaken, die de serie een “cadeau aan al onze trouwe fans” noemt. Of het een editie met bekende Nederlanders betreft, wil een woordvoerder van AVROTROS nog niet zeggen.

Vijf jaar geleden was er ter gelegenheid van het twintigste seizoen van Wie is de Mol? ook al een extra seizoen te zien. Die reeks was in 2020 in het najaar te zien en had als thema renaissance. Afgelopen zomer verscheen er ook al een extra reeks van het programma, maar die was alleen te streamen op NPO Start. Daaraan deden onbekende Nederlanders mee.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Derde Avatar-film vestigt record in Nederlandse bioscopen

    Gisteren om 13:40
    • Entertainment

    Madame Tussauds herplaatst mogelijk beeld van Marco Borsato

    16 december 2025 om 13:18

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland