peter heerschop
3 februari 2025 om 09:50
< 1 min lezen

Peter Heerschop over Dieuwertje Blok: “Door jou heb ik tot mijn 45e in Sinterklaas geloofd”

Peter Heerschop heeft in zijn column op NPO Radio 1 een ode gebracht aan presentatrice Dieuwertje Blok. "Ik wil namens alle mannen van mijn leeftijd, en misschien ook alle vrouwen, iets aan haar meegeven: Dieuwertje, wij zijn vanaf het begin van het Sinterklaasjournaal verliefd op jou geweest", sprak Heerschop de luisteraar toe.

Woensdag werd bekend dat de kanker die Blok eerder had weer terug is en dat ze niet meer beter wordt. De 67-jarige presentatrice legt haar werk als presentatrice van de programma’s Podium en Het Sinterklaasjournaal definitief neer.

Heerschop zegt dat hij “verliefd” op Blok was “op alles waar jij in die rol voor staat, waar je alleen zo voor kon staan als je echt zo bent. Door jou heb ik tot m’n 45e in Sinterklaas geloofd.”

De 64-jarige Heerschop heeft er alle begrip voor dat Blok haar tijd nu met haar dierbaren wil doorbrengen. “Maar ik wilde je het toch even vertellen, dat je het weet.”

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Madame Tussauds herplaatst mogelijk beeld van Marco Borsato

    16 december 2025 om 13:18
    • Entertainment

    Nieuwe editie van Trouwmarathon 100% NL op komst

    12 december 2025 om 10:48

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland