art rooijakkers
30 december 2024 om 09:55
< 1 min lezen

Art Rooijakkers heeft andere kijk op het leven sinds stemproblemen

Art Rooijakkers staat anders in het leven sinds hij in 2022 lange tijd niet kon werken door stemproblemen. "Ik probeer meer te zijn met mijn hoofd waar mijn voeten ook zijn", aldus de 48-jarige presentator vrijdagavond in de KRO-NCRV-kennisquiz De slimste mens.

Voordat Rooijakkers rust moest nemen door zijn stemproblemen leefde hij veel gehaaster. “Ik probeer nu bewust aanwezig te zijn. Ik neem wat meer tijd voor dingen.” Ook probeert de presentator minder vaak “de stress” op te zoeken.

Rooijakkers onderging door poliepen op zijn stembanden meerdere operaties en mocht daardoor honderd dagen niet praten. Begin januari is Rooijakkers te zien als een van de presentatoren van het nieuwe SBS6-programma Nieuws van de Dag. Dat programma presenteert hij afwisselend met Malou Petter.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Derde Avatar-film vestigt record in Nederlandse bioscopen

    Vandaag om 13:40
    • Entertainment

    Madame Tussauds herplaatst mogelijk beeld van Marco Borsato

    16 december 2025 om 13:18

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland