antoinette hertsenberg
19 december 2024 om 10:15
< 1 min lezen

Presentatrice Antoinette Hertsenberg heeft finale Het Perfecte Plaatje gewonnen

Presentatrice Antoinette Hertsenberg heeft de finale van Het Perfecte Plaatje gewonnen. Zij kreeg van de jury voor de laatste opdracht meer punten dan haar medefinalist, Pauline Wingelaar.

De laatste shoot bestond onder meer uit een reeks foto’s van de oorspronkelijke bewoners van het Atlasgebergte. Ook moesten de finalisten een shoot doen met modellen in de wildernis. Voor deze laatste reeks foto’s kreeg Hertsenberg van de jury een 10. Het was de eerste maal in de geschiedenis van het programma dat een finalist dit cijfer ontving.

Andere kandidaten in deze reeks waren Toine van Peperstraten, Loiza Lamers en Giovanni van Bronckhorst. In het programma gaan bekende Nederlanders de fotografiestrijd met elkaar aan. Tijl Beckand presenteert het programma. Het vorige seizoen, de buitenlandse versie Het Perfecte Plaatje op Reis, werd gewonnen door presentator Kaj Gorgels.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Derde Avatar-film vestigt record in Nederlandse bioscopen

    Gisteren om 13:40
    • Entertainment

    Madame Tussauds herplaatst mogelijk beeld van Marco Borsato

    16 december 2025 om 13:18

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland