Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

"Belachelijk" dat Matthijs van Nieuwkerk niet meer te zien is op tv, stelt André van Duin

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
andre van duin
André van Duin vindt het "belachelijk" dat Matthijs van Nieuwkerk niet meer op televisie te zien is. Dat vertelt de tv-presentator en komiek in gesprek met het AD. Van Duin was jarenlang bij Van Nieuwkerk te gast in De Wereld Draait Door.

"Er zal best wel wat fout zijn gegaan, ik was er natuurlijk niet bij, maar ook in een bedrijf waar ze kartonnen dozen maken, vliegen ze wel eens uit de bocht in een vergadering", zegt Van Duin over Van Nieuwkerk. "Dat gebeurde in Aalsmeer bij Joop van den Ende ook, maar altijd om het product beter te maken. Dat doe je met zijn allen en soms vallen er harde woorden. Maar als na afloop het stof is neergedaald, drink je weer een kop koffie met elkaar."

Van Duin zegt dat hij Van Nieuwkerk kent als "een heel aardige, aimabele man". De 77-jarige komiek vindt het lastig dat mensen tegenwoordig zo snel gecanceld worden. "Tegenwoordig mag je bijna niets meer zeggen of er staat een actiegroep voor je deur. Wat dat betreft zit ik in een goeie hoek, want ik heb er nooit last van."

Van Nieuwkerk zou weer televisie gaan maken voor RTL, maar na de publicatie van het rapport van de Commissie-Van Rijn ging de samenwerking toch niet door. In het rapport werd uitgebreid teruggekeken op wangedrag op de werkvloer bij het programma De Wereld Draait Door, dat Van Nieuwkerk vijftien jaar lang presenteerde.

17 januari '25 (10:15)

Plien en Bianca vormen eerste duo in LOL: Last One Laughing

Plien van Bennekom en Bianca Krijgsman vormen het eerste duo dat meedoet aan LOL: Last One Laughing. De twee cabaretières beleefden daar zowel voor- als nadelen aan, vertellen Van Bennekom en Krijgsman in gesprek met het ANP. De derde reeks van de Prime Video-serie is vanaf vrijdag te zien.

17 januari '25 ( 9:45)

Manuëla Kemp (61) overleden na scooterongeval

Manuëla Kemp is overleden. Dat heeft haar echtgenoot Tjerk Lammers vrijdag aan het ANP laten weten. De zangeres en presentatrice lag sinds begin december in coma, nadat zij in Portugal ernstig gewond was geraakt bij een eenzijdig scooterongeval. Kemp had daarbij veel schade aan haar hersenen opgelopen. Afgelopen maandag werd zij met een speciale vlucht naar Amsterdam gevlogen, waarna zij in Hilversum op de ic van het Tergooi-ziekenhuis werd opgenomen. Kemp was 61 jaar.

17 januari '25 ( 9:00)

Producent van Flikken Maastricht bevestigt incident Tygo Gernandt

Een woordvoerder van Warner Bros. ITVP, de producent van Flikken Maastricht, bevestigt donderdag het verhaal van Tygo Gernandt op Instagram over een incident tijdens de opnames van de serie. De acteur schreef dat hij "op een vrije avond in een café" te veel had gedronken en zich daarna vervelend had gedragen. Hierop werd een klacht ingediend en werd Gernandt op non-actief gesteld.

17 januari '25 ( 8:50)

Tygo Gernandt heeft zich op Instagram uitgesproken over incident Flikken Maastricht

Tygo Gernandt heeft zich op Instagram uitgesproken over het incident waardoor hij zijn rol bij de serie Flikken Maastricht kwijtraakte. "Ik heb dat niet eerder willen doen, aangezien deze situatie privé en zeer persoonlijk is voor alle partijen. Maar omdat er nu zoveel gesuggereerd wordt, kies ik er toch voor om op mijn eigen socials helderheid te geven", deelt de acteur. Vorige week schreef Privé dat hij bij de serie was ontslagen wegens grensoverschrijdend gedrag. De producent van de serie wilde hierop toen niet reageren.

17 januari '25 ( 8:45)

Laatste seizoen van You eind april op Netflix

Het vijfde en laatste seizoen van de Netflixserie You is vanaf donderdag 24 april te zien. Dat maakte de streamingdienst donderdag bekend.

17 januari '25 ( 8:40)

Bekende dragqueen valt in slaap achter stuur en botst tegen boom

Dragqueen Vanessa Van Cartier is met haar auto tegen een boom gebotst omdat ze achter het stuur in slaap was gevallen. Dat schrijft de winnaar van het tweede seizoen van Drag Race Holland op haar Instagram. "Dit is een wake-upcall dat het leven zo over kan zijn", schrijft Van Cartier.

16 januari '25 (13:57)

Gezinsuitbreiding voor Valerio Zeno en verloofde Manon

Valerio Zeno en zijn verloofde Manon krijgen een baby. Op Instagram deelt de 41-jarige presentator dat ze een meisje krijgen.

16 januari '25 (12:04)

Gerda Havertong past achternaam aan ter ere van overleden echtgenoot

Gerda Havertong noemt zich tegenwoordig officieel GerdaLentenHavertong. De 78-jarige actrice en zangeres heeft hiertoe besloten om haar in 2021 overleden echtgenoot, Roelof Lenten te eren. Zij maakte het nieuws en de reden woensdagavond bekend in het programma Kunststof.

16 januari '25 ( 9:50)

Simon Keizer heeft niet meer de ambitie om iets te bereiken in leven

Simon Keizer wil niets meer bereiken in het leven, maar liever iets betekenen. Dat vertelde de zanger donderdag in het programma MISCHA! op NPO Radio 1. Keizer is sinds hij na zeventien jaar brak met Nick Schilder steeds meer aan het nadenken over waar het om draait in het leven.

16 januari '25 ( 9:10)

Kensington bevestigd officieel nieuwe zanger Jason Dowd

Kensington heeft officieel bevestigd dat de Amerikaanse Jason Dowd de nieuwe leadzanger van de band is. De geruchten over Dowd gingen al langer rond en zijn gezicht verscheen ook al in beeld op Instagramvideo's, maar zijn naam was nog niet officieel bekendgemaakt. De band speelt donderdag om 17.10 uur het nieuwe nummer A Moment voor het eerst live vanuit de Ziggo Dome. Het optreden wordt uitgezonden door verscheidene radiozenders.