hbo max
10 oktober 2024 om 10:25
< 1 min lezen

Velma, animatieserie bij HBO Max, stopt na twee seizoenen

De animatieserie Velma, over het gelijknamige personage uit Scooby-Doo, stopt na twee seizoenen op HBO Max. Dat maakte de streamingdienst, waar seizoen twee eerder dit jaar in april in première ging, bekend.

Velma is een prequel op de serie Scooby-Doo, waarin vier tieners en de pratende hond Scooby-Doo lokale mysteries oplossen. De serie op HBO Max is ontwikkeld door Charlie Grandy, die ook uitvoerend producent van Velma is. Mindy Kaling sprak de stem van het titelpersonage in.

“De afgelopen twee seizoenen hebben Mindy en Charlie een ongelofelijk leuke en nieuwe wereld gecreëerd binnen de iconische serie”, zegt de streamingdienst in een verklaring. “Hoewel we geen nieuw seizoen gaan maken, bedanken we hen voor hun meeslepende verhalen, ongeëvenaarde aanwijzingen en hilarische grappen.”

Hoewel er dus geen derde reeks van Velma wordt gemaakt, ging vorige week nog wel een Halloweenspecial van de serie in première bij HBO Max.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Nieuwe editie van Trouwmarathon 100% NL op komst

    12 december 2025 om 10:48
    • Entertainment

    Regionale omroepen vanaf volgend jaar te zien op NPO Start

    11 december 2025 om 09:02

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland