Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Kamerlid Eric van der Burg is eerste Zomergast

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
Kamerlid Eric van der Burg is eerste Zomergast
Kamerlid en oud-staatssecretaris Justitie en Veiligheid Eric van der Burg schuift aan in het VPRO-programma Zomergasten. De politicus is op 21 juli de eerste gast, maakt de omroep maandag bekend.

Peter van Ingen interviewt Van der Burg over zijn favoriete televisieavond. "Zomergasten stond op mijn bucketlist. Deze zomer is een goed moment; ik wil praten over verantwoordelijkheid nemen, leiderschap en positief naar de toekomst kijken. Dat is wat we nu nodig hebben. Daarom wil ik rolmodellen en leiders laten zien die daartoe inspireren. Ook films en musicals inspireren mij: Les Misérables is het belangrijkste verhaal van mijn leven", zegt Van der Burg in een persbericht.

Het nieuwe seizoen zou eigenlijk worden gepresenteerd door Adriaan van Dis, maar die kan het programma niet presenteren omdat hij last heeft van "extreme duizelingen". De presentatie wordt overgenomen door oud-presentatoren. Naast Van Ingen zijn dat Janine Abbring, Jelle Brandt Corstius, Hanneke Groenteman, Margriet van der Linden en Joris Luyendijk.

24 april '25 (15:03)

Nederlandse film iHostage grote hit op Netflix

De Nederlandse film iHostage is wereldwijd een grote hit op Netflix. De film staat met 15 miljoen streams op de eerste plaats van de wereldwijde ranglijst voor niet-Engelse films van de streamingdienst. In totaal is er al ruim 25 miljoen uur naar de film gekeken.

24 april '25 ( 9:45)

Programma LUBACH subsidieert bier van nieuwe studenten Duits bij UU

Het team van het programma LUBACH subsidieert het bier van nieuwe studenten Duits als zich bij de Universiteit Utrecht (UU) voor 1 mei meer dan tien mensen aanmelden. Dat beloofde presentator Arjen Lubach in de uitzending van woensdagavond. Hij besteedde in zijn programma aandacht aan de tanende populariteit van de studie Duits.

24 april '25 ( 9:30)

Zangeres S10 geeft geen commentaar op ongeluk tweelingbroer

Zangeres S10 geeft geen commentaar op het ongeluk waar haar tweelingbroer bij betrokken zou zijn geweest. Dat laat haar manager donderdag weten na berichtgeving in De Telegraaf.

24 april '25 ( 9:25)

André Hazes deelt vakantiefoto na nieuws relatiebreuk

André Hazes heeft vlak nadat bekend werd dat hij en Monique Westenberg opnieuw uit elkaar zijn, een vakantiefoto gedeeld. Daarop is te zien dat de twee het nog steeds heel goed met elkaar kunnen vinden.

24 april '25 ( 9:20)

Ex-man Sieneke suggereert affaire tussen zangeres en Frans Bauer

Jan Baum, de ex-man van Sieneke, heeft opnieuw de suggestie gewekt dat de zangeres een affaire heeft gehad met Frans Bauer. In Shownieuws vertelde hij dat ze werd overladen met dure cadeaus, weekendjes wegging en urenlang met de zanger belde.

24 april '25 ( 9:15)

Johan Derksen gisteravond weer te zien tijdens Vandaag Inside

Johan Derksen zit woensdagavond weer gewoon aan tafel in het SBS6-programma Vandaag Inside. De talkshow kondigde zijn komst aan via sociale media.

24 april '25 ( 9:10)

Johan Derksen sloeg aflevering Vandaag Inside over vanwege heupbreuk vrouw

Johan Derksen sloeg dinsdag de uitzending van Vandaag Inside over omdat zijn vrouw haar heup had gebroken. Ze was daarom in het ziekenhuis opgenomen, vertelde de tv-analist woensdag in het SBS6-programma.

24 april '25 ( 9:05)

André Hazes en Monique Westenberg zetten opnieuw punt achter relatie

André Hazes en Monique Westenberg hebben opnieuw een punt achter hun relatie gezet. De twee staan "al even op een andere plek in elkaars leven", maakte Westenberg woensdagavond bekend via sociale media. Het bericht is ook door Hazes gedeeld.

24 april '25 ( 8:50)

Jan Slagter opa geworden van kleindochter

Omroep MAX-baas Jan Slagter is opa geworden. Zijn kleindochter werd woensdag geboren, zo meldt hij op Instagram.

24 april '25 ( 8:45)

Pak Maan levert 1500 euro op bij veiling

Het oranjezwartgestreepte pak van Maan heeft bij een veiling 1500 euro opgeleverd. De opbrengst gaat naar het Prinses Máxima Centrum, laat de zangeres woensdag weten.