Chris Zegers winnaar van zevende reeks van Maestro
22 januari 2024 om 10:31
< 1 min lezen

Chris Zegers winnaar van zevende reeks van Maestro

Chris Zegers is de winnaar geworden van het zevende seizoen van het AVROTROS-programma Maestro op NPO 1. De presentator versloeg zondag in de finale muzikant Frédérique Spigt. Beiden moesten in de eindstrijd twee muziekstukken dirigeren.

Zegers kreeg tijdens de show de meeste punten van de jury, waarvan driemaal een tien voor zijn eerste stuk. Ook bij de kijker bleek hij veruit favoriet. De presentator kreeg liefst 72 procent van de stemmen. Daarmee stelde Zegers de winst van de zogeheten ‘gouden baton’ veilig.

In Maestro, gepresenteerd door Frits Sissing, leren BN’ers een orkest te dirigeren. Naast Zegers en Spigt deden dit jaar ook Pepijn Lanen, Tjitske Reidinga, Ammar, Glodi Lugungu en Roos Moggré mee. Eerdere seizoenen werden gewonnen door Lenette van Dongen, Spike, Leona Philippo, Maartje van de Wetering, Lucas Hamming en sor.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Het belangrijkste entertainment nieuws van 2025

    Vandaag om 09:27
    • Entertainment

    Buddy Vedder haalt motorrijbewijs voor hoofdrol in Soldaat van Oranje

    Vandaag om 08:37

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland