Tweede seizoen realityserie De Augurkenkoning in de maak
19 januari 2024 om 10:00
< 1 min lezen

Tweede seizoen realityserie De Augurkenkoning in de maak

De realityserie De Augurkenkoning krijgt een tweede seizoen. Dat vertelden Oos Kesbeke en zijn zoons Sylvian en Camiel, om wie het draait in het programma, donderdag voor de camera's van RTL Boulevard.

Voor de tweede reeks gaan Kesbeke en zijn zoons onder meer met de personeelsleden van familiebedrijf Kesbeke Fijne Tafelzuren naar Lissabon. “Een lang weekend”, vertelt Kesbeke. “Er zitten jongens van ons bij, die hebben nog nooit gevlogen.”

Kesbeke verzekert de kijkers dat er genoeg te vertellen is over zijn bedrijf. “Er gebeurt hier altijd zoveel. We kunnen wel een realityshow maken die 365 dagen per jaar is, maar dat is even te veel.”

In de realityserie, die wordt uitgezonden op RTL 5, staan Oos Kesbeke en zijn familiebedrijf centraal. In de serie stoomt Oos zijn zoons klaar om het bedrijf, gespecialiseerd in augurken, op een dag over te nemen. Oos is zelf de kleinzoon van oprichter Charles Kesbeke.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Derde Avatar-film vestigt record in Nederlandse bioscopen

    Vandaag om 13:40
    • Entertainment

    Madame Tussauds herplaatst mogelijk beeld van Marco Borsato

    16 december 2025 om 13:18

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland