Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Matthijs van den Sande Bakhuyzen heeft grote rol in internationale serie

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
Matthijs van den Sande Bakhuyzen heeft grote rol in internationale serie
Matthijs van de Sande Bakhuyzen is binnenkort te zien in een grote internationale serie. De Nederlandse acteur heeft een grote rol bemachtigd in het tweede seizoen van de westernserie Billy The Kid van MGM en Viaplay. Het is de eerste grote internationale rol voor Van de Sande Bakhuyzen, die sinds mei al aan het draaien is in de stad Calgary in Canada.

De opnames duren nog tot september. De serie is in 2024 in Europa en Nederland te zien op Viaplay, maakte zijn agentschap Favor Talents dinsdag bekend.

De Britse acteur Tom Blyth kruipt in het tweede seizoen opnieuw in de rol van Billy The Kid, de 'schrik van het Wilde Westen', zoals de revolverheld bekendstond. Hij en zijn vrienden nemen het in het tweede seizoen op tegen zijn oudste vriend Jesse Evans (Daniel Webber) en de beruchte Santa Fe Ring. Deze strijd escaleert in de Lincoln County War, een bloedige oorlog die Billy wereldwijd beroemd zou maken.

Van de Sande Bakhuyzen speelt Edgar Walz, een vertegenwoordiger van The Ring, die de werkgever van The Kid onder druk zet en de opdracht krijgt voor een onderzoek naar The Kid. De acteur was de afgelopen jaren in Nederland onder anderen te zien in de serie De Stamhouder en de films Boy 7, De Ontsnapping en All-Inclusive. Hij verleende wel eerder zijn medewerking aan de internationale film Taiwan Trilogy, maar dit was een animatierol.

15 juli '25 ( 8:42)

Talpa schrapt nieuwe zaterdagavondprogramma na teleurstellende resultaten eerste aflevering

Talpa heeft besloten om het nieuwe zaterdagavondprogramma De Volgers te schrappen na teleurstellende resultaten van de eerste aflevering. "We blijven continu nieuwe ideeën ontwikkelen en daar horen soms ook flops bij. Zonder risico ook geen succes", laat een woordvoerder desgevraagd weten aan het ANP.

14 juli '25 (10:29)

Sander Lantinga en vrouw Tessel opnieuw getrouwd

Sander Lantinga en zijn vrouw Tessel zijn opnieuw getrouwd. De JOE-dj gaf voor de tweede keer zijn jawoord tijdens een ceremonie in Velsen-Zuid.

14 juli '25 (10:14)

Nienke Wijnhoven ervaart 'pijn' na beslissing rechtbank om Rietbergen niet te vervolgen

Het doet Nienke Wijnhoven "pijn" dat Jeroen Rietbergen definitief niet wordt vervolgd in de zedenzaak rondom The Voice of Holland. Nu de juridische weg is afgesloten, is het tijd alles te verwerken, schrijft de zangeres op Instagram.

14 juli '25 ( 9:50)

Tv-kok Rudolph van Veen wordt opa

Rudolph van Veen wordt binnenkort opa. Zijn dochter Doris is in verwachting van haar eerste kindje, meldt de tv-kok op Instagram.

14 juli '25 ( 9:42)

Miguel Wiels wil bandoneonist Carel Kraayenhof op uitvaart

Miguel Wiels wil graag dat bandoneonist Carel Kraayenhof op zijn uitvaart speelt. Dat vertelt de Vlaamse pianist en componist, bekend van zijn optredens in Even Tot Hier, zaterdag in De Telegraaf.

14 juli '25 ( 9:20)

Patty Brard wil eerste solosingle opnieuw opnemen

Patty Brard wil haar eerste solosingle Hold On To Love opnieuw opnemen. Dat zei de 70-jarige zangeres zaterdagochtend in het radioprogramma FM op 5 tegen presentator Henkjan Smits.

14 juli '25 ( 9:11)

Emma Heesters dankbaar voor alle steun na baarmoederhalskanker

Emma Heesters is blij dat zij vrijdagavond heeft kunnen delen dat zij in remissie is. In een bericht op Instagram zegt ze dankbaar te zijn voor alle steun die ze heeft ontvangen sinds er vorig jaar baarmoederhalskanker bij haar werd vastgesteld.

14 juli '25 ( 8:50)

Heleen van Royen en Monica Geuze vanaf vandaag te zien in nieuwe programma RTL Boulevard Summernight

Monica Geuze en Heleen van Royen zijn vanaf 14 juli te zien in het nieuwe programma RTL Boulevard Summernight. In deze late spin-off van RTL Boulevard bespreken wisselende gasten het laatste nieuws en wordt er elke aflevering teruggeblikt op B&B Vol Liefde.

14 juli '25 ( 8:47)

Emma Heesters deelt op podium dat ze beter is na diagnose kanker

Emma Heesters heeft de bezoekers van het festival Amsterdamse Zomer vrijdagavond verrast met goed nieuws. De zangeres hield tijdens haar optreden een bord omhoog met daarop de tekst 'Ik ben beter'. Vorig jaar kreeg de zangeres de diagnose baarmoederhalskanker.

14 juli '25 ( 8:41)

Sophie Milzink en vriend Vrian Spierings ouders geworden van eerste kind

Sophie Milzink en haar vriend Brian Spierings zijn ouders geworden van hun eerste kind. Op Instagram deelt de content creator vrijdag dat ze moeder is geworden van een dochter. Het meisje is vorige week geboren en heeft de naam Bodhi Mar Spierings.