Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

Meer dan 2000 kandidaten aangemeld voor doorstart The Voice of Holland

Door ANP
schedule 2 min
location_on [xx]km
the voice of holland
Voor de doorstart van het programma The Voice of Holland hebben zich meer dan 2000 kandidaten aangemeld. Dat heeft producent ITV woensdag bevestigd na berichtgeving van RTL Boulevard. De oudste aanmelder is 78 jaar.

The Voice of Holland keert in januari terug op televisie. Ilse DeLange, Willie Wartaal, Suzan & Freek en Dinand Woesthoff zijn de nieuwe juryleden. RTL heeft extra gedragsregels ingevoerd, nadat het programma in 2022 werd stopgezet vanwege grensoverschrijdend gedrag achter de schermen. Deelnemers mogen onder meer niet meer alleen zijn met coaches of medewerkers.

Verder wordt een speciale app gebruikt voor onlinecontact, waarmee berichten kunnen worden ingezien. Ook zijn er gescreende coaches die de kandidaten voor, tijdens en na het programma begeleiden en zijn er nieuwe mensen aangesteld op belangrijke posities.

Kandidaten die meededen aan het seizoen 2021-2022 konden woensdag hun audities eenmalig terugkijken. Beelden van eerdere seizoenen van The Voice of Holland blijven offline op platforms als YouTube, maakte RTL eerder bekend. Dit besluit is volgens RTL genomen vanwege de privacy van de betrokkenen.

16 mei '25 ( 9:15)

Yves Berendse enorm trots op nieuwe album na doorbraak

Yves Berendse werkte anderhalf jaar aan Voor Altijd, zijn nieuwe album dat vrijdag is verschenen. "Nu is het er. Ik ben er echt trots op", vertelt de 31-jarige zanger tegen het ANP. Het is het eerste album van Berendse sinds hij vorig jaar doorbrak met zijn hit Terug In De Tijd.

16 mei '25 ( 8:50)

Patricia Paay loopt zware hersenschudding en rugklachten op na val

Patricia Paay heeft door een "bijzonder ongelukkige val" een zware hersenschudding en flinke rugklachten opgelopen. Het incident gebeurde vorige week, schrijft de 76-jarige zangeres in een bericht op Instagram.

16 mei '25 ( 8:40)

Kees van der Spek vindt het irritant dat 'bijna niemand meer foutloos Nederlands' kan schrijven

Kees van der Spek vindt het irritant dat "bijna niemand meer foutloos Nederlands" kan schrijven. De 60-jarige misdaadjournalist doet zijn relaas op Instagram nadat hij een mailtje had ontvangen met daarin enkele taalfouten.

16 mei '25 ( 8:30)

Yves Berendse en vriendin kopen droomhuis

Yves Berendse en zijn vriendin Sophie hebben hun droomhuis gekocht. "We kijken er enorm naar uit om een nieuwe fase van ons leven in te gaan", zegt de zanger in gesprek met De Telegraaf.

15 mei '25 (13:26)

Trijntje Oosterhuis gaat dit najaar op tournee met eerbetoon Stevie Wonder

Trijntje Oosterhuis gaat dit najaar op tournee langs de Nederlandse theaters met een eerbetoon aan Stevie Wonder. Samen met gitarist Leonardo Amuedo viert de zangeres dat het bijna vijftig jaar geleden is dat Wonders dubbelalbum Songs in the Key of Life verscheen.

15 mei '25 (13:19)

Vajèn van den Bosch speelt hoofdrol in filmreeks Onze Jongens

Vajèn van den Bosch speelt een hoofdrol in het derde deel van de filmreeks Onze Jongens, maakt Dutch FilmWorks donderdag bekend. De actrice is gecast als de tegenspeelster van Thijs Boermans, die eerder al werd aangekondigd als de hoofdrolspeler van het aankomende deel van de film. Onze Jongens gaat over mannen bij een klusbedrijf die bijklussen als stripper.

15 mei '25 (12:22)

Rechtszaak poging tot chantage Johny de Mol uitgesteld

De rechtszaak tegen de man die wordt verdacht van een poging tot chantage van Johnny de Mol is uitgesteld. Karim A. uit Utrecht kwam donderdag niet naar de zitting bij de rechtbank in Amsterdam, omdat hij naar eigen zeggen ziek is. Ook heeft hij op dit moment geen advocaat. De rechtbank ging mee in zijn verzoek tot uitstel van de zaak. De zaak dient nu op 23 september.

15 mei '25 (12:06)

Wrakingsverzoek verdachte afpersing Johny de Mol ingetrokken

De man die wordt verdacht van een poging tot chantage van Johnny de Mol, heeft het wrakingsverzoek tegen de rechters in zijn zaak ingetrokken. Dat werd donderdag duidelijk tijdens de zitting bij de rechtbank in Amsterdam.

15 mei '25 ( 9:20)

Fred van Leer presenteert nieuwe seizoen Say Yes to the Dress Benelux

Fred van Leer presenteert na 2,5 jaar een nieuw seizoen van het TLC-programma Say Yes to the Dress Benelux. Eind deze zomer gaat het achtste seizoen van de serie met de stylist bij de zender in première. De afleveringen zijn dan ook terug te kijken op streamingdienst HBO Max.

15 mei '25 ( 9:15)

Glennis Grace heeft nieuwe liefde

Glennis Grace heeft weer een nieuwe liefde. De zangeres liep woensdagavond over de loper van de albumpresentatie van Yves Berendse. Het gaat om haar personal trainer Eddy.