Site logo
searchclose
Artikelen
Vacatures
Bedrijven
search
add
Banner

GTST-actrice Jette van der Meij speelt Máxima in tweede seizoen serie

Door ANP
schedule 1 min
location_on [xx]km
jette van der meij
Goede Tijden, Slechte Tijden-actrice Jette van der Meij heeft een rol in het tweede seizoen van de Videolandserie Máxima. Ze maakt haar opwachting als prinses Margriet, heeft de streamingdienst woensdag bekendgemaakt. Ook de rollen van de prinsessen Amalia, Alexia en Ariane zijn gecast. Zij worden gespeeld door de Haagse zusjes Julie (10), Philou (8) en Nina (6).

"Bij de auditie moesten we een soort toneelstukje opvoeren", zegt Julie namens haar zusjes. "Eigenlijk zou er daarna nog een ronde komen, maar ze waren zo enthousiast dat we meteen werden gecast. We stonden springend in de kamer toen onze moeder het ons vertelde - we wilden dit zo graag doen!"

Van der Meij vindt het een eer dat zij gevraagd werd voor de rol van Margriet. "Het was fijn om een andere rol te spelen in een serie dan mensen van mij gewend zijn. Seizoen één vond ik prachtig, dus het was heel bijzonder om er nu zelf deel van te maken."

De opnames van het tweede seizoen zijn in maart afgerond. De nieuwe reeks komt in 2026 online.

20 mei '25 ( 9:11)

Sem van Dijk ziet succes van bekende ouders als 'goede motivatie'

Sem van Dijk ziet het succes van zijn ouders, Wendy van Dijk en Xander de Buisonjé, als "een goede motivatie". Druk om zo te presteren als zijn ouders heeft hij nooit gevoeld, vertelt de 22-jarige artiest in magazine &C.

20 mei '25 ( 8:24)

Stichting AAP niet blij met foto's van zangeres Hind met leeuwen en welpjes

Stichting AAP is niet blij met zangeres Hind, die eerder foto's en video's heeft geplaatst met leeuwen en welpjes op het Thaise eiland Phuket. Dergelijke foto's werken illegale handel in leeuwen en dierenmishandeling in de hand, schrijft de dierenrechtenorganisatie op Instagram.

19 mei '25 (13:43)

André Hazes aan het daten met Noa Braaf

André Hazes is na de breuk met Monique Westenberg weer aan het daten geslagen. De 31-jarige zanger heeft het leuk met de 24-jarige Noa Braaf. Dat bevestigt het management van Hazes na berichtgeving van RealityFBI. Dat meldt RTL Boulevard.

19 mei '25 ( 8:40)

Tv-kok Hugo Kennis geëmotioneerd aan einde laatste uitzending Eigen Huis & Tuin

TV-kok Hugo Kennis was zichtbaar geëmotioneerd aan het einde van de laatste uitzending van Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven. In maart werd bekend dat er na 32 jaar een einde zou komen aan de Eigen Huis & Tuin-programma's.

16 mei '25 (14:49)

Barara Sloesen en partner momenteel bezig met fertiliteitstraject

Barbara Sloesen is momenteel bezig met een fertiliteitstraject omdat zij en haar partner Joost moeite hebben met het krijgen van een kindje. De 36-jarige actrice vindt het vooral vervelend dat mensen "medelijden" met haar hebben omdat er nog geen baby is, schrijft ze op Instagram.

16 mei '25 ( 9:15)

Yves Berendse enorm trots op nieuwe album na doorbraak

Yves Berendse werkte anderhalf jaar aan Voor Altijd, zijn nieuwe album dat vrijdag is verschenen. "Nu is het er. Ik ben er echt trots op", vertelt de 31-jarige zanger tegen het ANP. Het is het eerste album van Berendse sinds hij vorig jaar doorbrak met zijn hit Terug In De Tijd.

16 mei '25 ( 8:50)

Patricia Paay loopt zware hersenschudding en rugklachten op na val

Patricia Paay heeft door een "bijzonder ongelukkige val" een zware hersenschudding en flinke rugklachten opgelopen. Het incident gebeurde vorige week, schrijft de 76-jarige zangeres in een bericht op Instagram.

16 mei '25 ( 8:40)

Kees van der Spek vindt het irritant dat 'bijna niemand meer foutloos Nederlands' kan schrijven

Kees van der Spek vindt het irritant dat "bijna niemand meer foutloos Nederlands" kan schrijven. De 60-jarige misdaadjournalist doet zijn relaas op Instagram nadat hij een mailtje had ontvangen met daarin enkele taalfouten.

16 mei '25 ( 8:30)

Yves Berendse en vriendin kopen droomhuis

Yves Berendse en zijn vriendin Sophie hebben hun droomhuis gekocht. "We kijken er enorm naar uit om een nieuwe fase van ons leven in te gaan", zegt de zanger in gesprek met De Telegraaf.

15 mei '25 (13:26)

Trijntje Oosterhuis gaat dit najaar op tournee met eerbetoon Stevie Wonder

Trijntje Oosterhuis gaat dit najaar op tournee langs de Nederlandse theaters met een eerbetoon aan Stevie Wonder. Samen met gitarist Leonardo Amuedo viert de zangeres dat het bijna vijftig jaar geleden is dat Wonders dubbelalbum Songs in the Key of Life verscheen.