irene moors en carlo boszhard
17 april 2025 om 11:15
< 1 min lezen

Irene Moors en Carlo Boszhard fantaseren soms over nieuwe samenwerking

Irene Moors en Carlo Boszhard fantaseren soms samen over een nieuwe samenwerking op televisie. "We hebben het er wel eens over hoe leuk het zou zijn om samen nog een keer iets te doen op tv", zegt Moors in gesprek met De Telegraaf.

Tegelijkertijd is Moors, die met Boszhard jarenlang programma’s maakte als Telekids, Life4You en De TV Kantine, voorzichtig. “Maar dan krijg je al snel dat het als comeback wordt bestempeld, en dat vind ik tricky.”

“Mensen roepen wel, we keken altijd naar Life4You op zondag en dat was zo gezellig. Maar dat is ook nostalgie, want op een gegeven moment gingen de kijkcijfers wel omlaag”, erkent Moors. “Er kwamen streamingdiensten en het hele landschap veranderde.”

Mochten Moors en Boszhard met een nieuw programma komen, dan moet het voor haar “wel iets toevoegen aan het huidige aanbod”. “Wie weet wat de toekomst brengt”, besluit de presentatrice.

Relevante artikelen

Alles van entertainment
    • Entertainment

    Het belangrijkste entertainment nieuws van 2025

    Vandaag om 09:27
    • Entertainment

    Buddy Vedder haalt motorrijbewijs voor hoofdrol in Soldaat van Oranje

    Vandaag om 08:37

Aankomende evenementen

02 Jan
Vakantiebeurs Amsterdam
  • Noord-Holland
07 Jan
Va­kan­tie­beurs 2026
  • Overijssel
10 Feb
Recreatie Next Level 2026
  • Zuid-Holland